Projektowanie

Jako zespół wykwalifikowanych projektantów mody jesteśmy w stanie zaprojektować dla Państwa pełne kolekcje, pojedyncze modele odzieży na wybrane okazje, kostiumy teatralne, kostiumy do reklam itp.

Dużą wagę przykładamy zarówno do koncepcji, jak i do technicznego wykonania projektu. Mamy doświadczenie w całościowej obsłudze marek komercyjnych takich jak Ladra, czy Posch1, obejmującej: projektowanie, odszywanie wzorów oraz produkcję ubrań. Realizowaliśmy zlecenia artystyczne na potrzeby teatrów, produkcji filmowych i teledysków.

Czytaj więcej

Wzorcownia

Nasz zespół składający się z konstruktorów oraz doświadczonych krawcowych jest w stanie przełożyć Państwa szkice oraz projekty na docelowe formy ubrań. Służymy radą w wyborze wykończeń, dodatków, zastosowanych materiałów itp.

Współpracujemy bezpośrednio z producentami tkanin, hurtowniami tkanin i dodatków, drukarniami, hafciarniami, co w połączeniu z naszymi umiejętnościami przekłada się na profesjonalne przygotowanie wzoru do produkcji.

Czytaj więcej

Produkcja

Zajmujemy się szyciem dzianin, krawiectwem lekkim i ciężkim. Szyjemy futra i skóry. Nie posiadamy minimum produkcyjnego.

W celu uzyskania szczegółowych informacji odnośnie kosztów szycia prosimy o przesłanie konkretnego zapytania ofertowego na maila.

Czytaj więcej

Szycie miarowe

Nie od dzisiaj wiadomo, że nic tak nie dodaje elegancji jak skrojone na miarę ubranie. W naszej pracowni wykonamy dla Państwa projekty sukni ślubnych, garniturów, sukni koktajlowych, okryć wierzchnich i wiele więcej. Znajdziemy dla Państwa odpowiednie tkaniny, dodatki i wykończenia. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkich uwag dotyczących powstającego u nas projektu, tak by mogli Państwo cieszyć się nie tylko jego pięknym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

Czytaj więcej

Stylizacja

Posiadamy doświadczenie przy stylizowaniu sesji zdjęciowych, teledysków, przygotowywaniu kostiumów do filmów. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby.

Czytaj więcej
Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM