Szycie miarowe

Nie od dzisiaj wiadomo, że nic tak nie dodaje elegancji jak skrojone na miarę ubranie. W naszej pracowni wykonamy dla Państwa projekty sukni ślubnych, garniturów, sukni koktajlowych, okryć wierzchnich i wiele więcej. Znajdziemy dla Państwa odpowiednie tkaniny, dodatki i wykończenia. Z przyjemnością wysłuchamy wszystkich uwag dotyczących powstającego u nas projektu, tak by mogli Państwo cieszyć się nie tylko jego pięknym wyglądem, ale przede wszystkim funkcjonalnością.

Proces szycia miarowego przebiega w naszej pracowni następująco:

Pierwszym etapem współpracy jest spotkanie, na którym ustalamy Państwa potrzeby w zakresie konkretnego projektu. Podczas rozmowy powstają już pierwsze szkice.

Na kolejnym spotkaniu proponujemy Państwu konkretny projekt, przedstawiamy Nasze propozycje tkanin, wykończeń, dodatków. Wysłuchujemy Państwa uwag i nanosimy je na projekt. Następnie ściągamy miarę i zabieramy się za przygotowywania konstrukcji ściśle na Państwa sylwetkę.

Dochodzimy do etapu przymiarek wzoru odszytego z płótna. Sprawdzamy jak założenia ze szkiców transportują się na trójwymiarowe formy. Wprowadzamy wszystkie poprawki. Na kolejnej przymiarce mierzymy już projekt odszyty z docelowej tkaniny i jeśli jest to potrzebne wprowadzamy drobne poprawki.

Odbierają Państwo od nas gotowy, unikalny, uszyty specjalnie dla Was projekt.

Ta strona używa plików cookie w celu usprawnienia i ułatwienia dostępu do serwisu oraz prowadzenia danych statystycznych. Dalsze korzystanie z tej witryny oznacza akceptację tego stanu rzeczy.
Polityka Prywatności
Jak wyłączyć pliki cookies?
ROZUMIEM